Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Henan Gelgoog Machinery Co., Ltd.

iyi kalite Gıda Paketleme Makinası satış için
iyi kalite Gıda Paketleme Makinası satış için
Ben sohbet şimdi

Henan Gelgoog Machinery Co., Ltd.

1 2 3 4 5
Henan Gelgoog Machinery Co., Ltd. Henan Gelgoog Machinery Co., Ltd. Henan Gelgoog Machinery Co., Ltd. Henan Gelgoog Machinery Co., Ltd. Henan Gelgoog Machinery Co., Ltd.
GELGOOG Makine Fabrikası Çalışma ofisi Fabrika resim GELGOOG Makineleri GELGOOG Şirketi Logosu

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Ana Pazar : Dünya çapında
Markalar : GELGOOG
No. Çalışanları : 80~120
Yıllık satış : 8,000,000-12,000,000
Yıl kurulan : 2010
İhracat p.c : 70% - 80%
Main Products: French Fries Machine, nuts processing machine,frying machines,packing machine
Advantages: Professional and Reliable
Henan GELGOOG Machinery Co, Ltd Zhengzhou, Henan eyaletinde bulunan profesyonel bir gıda işleme makine üreticisidir. GELGOOG, 2011'den bu yana, kaliteli makineler ve en iyi Kalite İlk, Hizmet Öncesi en iyi hizmet konseptini sağlamak için iyi bir ün kazandı ve makine sektöründe tanınmış bir marka oluşturdu.

Henan GELGOOG Makine Fabrikası

Patates cipsi makinesi, fıstık ezmesi üretim hattı, badem / ayçiçeği tohumu / kenevir tohumu bombardımanı makinesi, badem kavurma makinesi, dondurma koni üretim hattı, sürekli kızartma makinesi, paketleme makinesi, injera makinesi, sebze yıkama makinesi vb ve kurumsal üretim çözümleri.

GELGOOG Fabrikası

GELGOOG şirketi, müşterilere en hızlı teklifleri, en kaliteli ürünleri, en rekabetçi fiyatları ve mümkün olan en hızlı teslimatı sağlamaya adamıştır. Doğu-Orta Çin’de kurulan, daha yakın müşteri ilişkileri geliştirir ve toplam tedarik ve imalat zincirinde daha büyük bir rol üstlenir. Gıda işleme makineleri endüstrisinde 8 yılı aşkın uzmanlığa sahip olan şirket, gıda endüstrisi üretiminde kullanılan bir dizi yüksek kaliteli, yenilikçi, uygun maliyetli ürünler sunmaya kararlıdır. Şirketin şirket merkezi şu anda Zhengzhou'da bulunuyor.

Henan GELGOOG Makine Sertifikası

Henan GELGOOG Machinery Co., Ltd., gıda endüstrisi ekipmanları üretiminde uzmanlaşmış küresel bir tedarikçidir. Şirket Ar-Ge, serbest yiyecekler, patates cipsi, şişirilmiş gıdalar, et şartlandırma gıdaları, pasta pişirme, sebze işleme ve mısır işleme, fındık işleme makineleri, yiyecek kurutma hatları, pişirme makineleri ve müşterileri için gıda ürünleri imalatı ve satışı konusunda uzmanlaşmıştır. komple çözüm setleri ile. Şirketin ürünleri CE sertifikası ve ISO9000 (1) -2000 uluslararası kalite yönetim sistemi belgelendirmesini geçti ve gıda şirketi QS standartlarını karşıladı. Yıllarca süren yoğun çalışma ve yenilikçilikten sonra GELGOOG markalı gıda ekipmanları ABD, Rusya, Kanada, Avustralya, İngiltere, Fransa, Malezya, İspanya, Tayland, Endonezya, Vietnam, İran, Brezilya gibi 80'den fazla ülkeye ihraç edildi. ve Bolivya. Akranlar arasında yüksek bir itibarın tadını çıkarın.

GELGOOG müşterileri

Şirketin güçlü teknik gücü ve standardize yönetimi vardır. Yalnızca yönetim uzmanlarından, profesyonel tasarımcılardan ve mühendislerden oluşan lider bir gruba sahip değil, aynı zamanda uzun yıllara dayanan üretim tecrübesine sahip çok sayıda personele sahiptir. Aynı zamanda, gelişmiş yabancı teçhizat ve üretim teknolojisi, araştırma ve geliştirme, üretim ve satış, küresel müşterilere gıda üretimi ve işlenmesi için komple çözümler sundu. Şirketin yeni ürün geliştirme, üretim ve satış ölçeği, ürün kalitesi ve bütünlüğü hizmetleri vb., Yerli sanayide öncü seviyeyi temsil etmektedir.

GELGOOG Makine Fuarı

Güç, güvenilirliğin garantisidir ve dürüstlük, kalkınmanın temelidir. Ortak gelişme için sizinle işbirliği yapmak üzere şirketi ziyaret etmek üzere yurtiçi ve yurtdışındaki yeni ve eski müşterileri davet ediyoruz.

İletişim bilgileri
Henan Gelgoog Machinery Co., Ltd.

İlgili kişi: Mrs. Lisa

Tel: 86-155-1557-1373

Faks: 86-0371-63398802

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)